Title Filter 
# Article Title Date
121 Achiziție publică Servicii Turistice - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Thursday, 03 November 2011
122 Solicitare clarificări pentru "Achizitia publica de servicii de cazare si masa - proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Wednesday, 02 November 2011
123 Erată - Modificare calendar "Achizitia publica de servicii de cazare si masa - proiect POSDRU/90/2.1/S/55475" Monday, 31 October 2011
124 Promovare proiect RIFSE octombrie 2011 Monday, 31 October 2011
125 Anunț pentru achiziție publică ”Servicii de cazare și masă” - proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Friday, 28 October 2011
126 Anunţ achiziţie "Servicii hoteliere şi de restaurant" - POSDRU/87/1.3/S/62150 Wednesday, 19 October 2011
127 Documentaţie de atribuire - POSDRU/87/1.3/S/62150 Wednesday, 19 October 2011
128 Mobilități individuale ale elevilor în școli din Europa Monday, 17 October 2011
129 Erata la documentatia de atribuire a achizitiei de "Servicii transport, cazare şi masă parteneri in proiectul POSDRU/90/2.1/S/55475" ce va avea loc in data de 17.10.2011 Thursday, 13 October 2011
130 Anunţ privind rezultatele selecţiei proiect ID 63671 Wednesday, 12 October 2011
131 Rezultate selectie proiect ID 63671 Wednesday, 12 October 2011
132 Anunţ achiziţie "Servicii de transport, cazare şi masă parteneri" - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 10 October 2011
133 Documentaţia de atribuire pentru achiziţia de servicii transport, cazare şi masă parteneri - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 10 October 2011
134 Promovare proiect RIFSE septembrie 2011 Thursday, 29 September 2011
135 ANUNT ERATA PENTRU ACHIZITIA :„Servicii organizare seminar participanţi” - POSDRU/87/1.3/S/63671 Thursday, 22 September 2011
136 Anunţ achiziţie „Servicii organizare seminar participanţi” - POSDRU/87/1.3/S/63671 Tuesday, 20 September 2011
137 Anunţ achiziţie „Servicii catering participanţi” - proiectul POSDRU/87/1.3/S/63671 Tuesday, 20 September 2011
138 Anuţ achiziţie publică serviicii hoteliere si de restaurant proiect ”Formarea continuă a profesorilor de Matematică în societatea cunoașterii” Friday, 09 September 2011
139 Documentaţia de atribuire pentru achiziţia de servicii hoteliere și de restaurant Friday, 09 September 2011
140 Anunţ erată pentru achiziţia de produse de papetărie, birotică şi tonere - POSDRU/87/1.3/S/63671 Thursday, 08 September 2011
 
Page 7 of 11
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi