Title Filter 
# Article Title Date
141 Rezultatele selecţiei formatorilor în cadrul proiectului "Formarea continuă a profesorilor de Matematică în societatea cunoașterii" Friday, 02 September 2011
142 Documentaţia de atribuire pentru achiziţia de produse de papetărie,birotică şi tonere Thursday, 01 September 2011
143 Anuţ achiziţie publică produse de papetărie, birotică şi tonere proiect ”Formarea continuă a profesorilor de Matematică în societatea cunoașterii” Monday, 15 August 2011
144 Proiect regional RIFSE - Proiectul „Reţea interregională de formare în sistem e-learning a cadrelor didactice din învăţământul preuniversitar” – la finalul primului an de implementare Saturday, 06 August 2011
145 ANUNȚ SELECȚIE FORMATORI_PRELUNGIRE TERMEN Monday, 01 August 2011
146 Proiect regional RIFSE - „Reţea interregională de formare în sistem e-learning a cadrelor didactice din învăţământul preuniversitar” - un proiect atractiv pentru comunitatea educaţională românească Wednesday, 06 July 2011
147 Proiect regional RIFSE - Cursurile de formare continuă destinate viitorilor beneficiari, disponibile în noul format Monday, 06 June 2011
148 ANUNŢ DE SELECŢIE FORMATORI Wednesday, 25 May 2011
149 Rezultatele selecției candidaturilor pentru cursurile de formare în cadrul proiectului PROMEP Tuesday, 17 May 2011
150 Proiect regional RIFSE - Curricula Programului de formare continuă transpusă pe platforma e-learning Friday, 06 May 2011
151 REZULTAT CONCURS SELECȚIE CONSILIER JURIDIC Thursday, 05 May 2011
152 Anunț selecție participanți - Programul de formare”Leadership și management educațional în sistem descentralizat” Thursday, 05 May 2011
153 Anunţ pentru formabili în cadrul proiectului “La un click de educaţia modernă şi eficientă” Friday, 15 April 2011
154 Anunț privind selecția partenerilor pentru implementarea proiectului ”Formarea continuă a profesorilor de Matematică în societatea cunoașterii” Wednesday, 13 April 2011
155 10 Școli Europene în Iași Monday, 11 April 2011
156 Proiect regional RIFSE - Activitatea de analiză a nevoilor de formare ale cadrelor didactice din învăţământul preuniversitar Wednesday, 06 April 2011
157 Rezultate Concurs Made for Europe 2011-faza județeană Wednesday, 06 April 2011
158 Anunt prospectare servcii hoteliere Tuesday, 05 April 2011
159 Partager pour s'enrichir, ediția a III-a, sesiune internațională de ateliere în limba franceză Wednesday, 30 March 2011
160 APEL RECRUTARE FORMABILI pentru proiectul "LA UN CLICK DE EDUCAȚIA MODERNĂ ȘI EFICIENTĂ". Tuesday, 22 March 2011
 
Page 8 of 11
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi